Welcome to Flamingo Story

about Fashion & Costume

Spring in Łowicz
Wiosna każdego dnia domalowuje światu nowe barwy. Delikatną zieleń listkom drzew, plamki kwiatów na trawnikach, biało-różowy puch płatków jabłoniom i wiśniom. Promienie słońca grają na gałęziach, łodygach i źdźbłach. Dlatego wiosną chce nam się tańczyć. Tańczmy i grajmy więc folkowo, jak robi to Flamingo w Łowiczu.
2017
Shalwar dresses
Flamingo jest jeszcze małym dzieckiem. Nikt jednak nie wie, czy jest dziewczynką czy chłopcem. Ale jakie w dzisiejszych czasach ma to znaczenie? Zbliża się wiosna a po niej lato. W tym sezonie jednego dnia będzie dziewczynką, innego chłopcem. Raz założy sukienkę, raz spodnie a czasem nawet sukienko-spodnie.
2017
Flowers
Wiosnę kochamy za kwiaty. Ich zapach, kolory i za to, że dzięki nim cały świat jest piękniejszy. Niech w tym roku cały będzie w kwiatach. Drzewa, trawniki, łąki i sukienki...
2017
Ballet pink
Nikt nie ma wątpliwości, że Flamingo jest przeważnie różowy. Najczęściej można go spotkać w Afryce, nad Morzem Śródziemnym, w Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Jednak ponieważ bardzo lubi wędrówki nie jest niemożliwe, aby przywędrował do Polski. Podobno w 2006 roku zatańczył w Dolinie Nidy. Może było to "Święto wiosny"...
2017
Blue & pink circles
Koła inspirują od wieków wszystkie kultury i towarzyszą nam w każdej sferze życia. Mandale, Koło hermeneutyczne, Koła Fangora, bransoletki, pierścionki, kapelusze, parasole. Dlaczego by nie mieć sukienki w koła. Tej wiosny w niebieskie i różowe.
2017
Accessories
Ach... dodatki, akcesoria, torebki... To kochamy najbardziej. Potrafią ożywić lub wręcz zmienić charakter każej kreacji. Aby akcesoria Flamingo Story posiadały niepowtarzalny i indywidualny styl, wykonane są z dużą precyzją, często ręcznie.
2017
Back to Top